Dlaczego polecam pracę fordanserki?

Fordanserki na evencie

Fordanserki, tańczące hostessy to dziewczyny pracujące na bankietach, imprezach firmowych i w klubach. Ich zadaniem jest rozkręcanie zabawy i zachęcenie gości do wyjścia na parkiet. Bazując na moim doświadczeniu, opiszę jak wygląda praca fordanserki.

Zajęcie fordanserki jest bardzo proste i niewiele różni się od wyjścia ze znajomymi na imprezę do klubu. Zatrudniane przez agencje fordanserek dziewczyny otrzymują zlecenia na udział w różnego rodzaju imprezach, na których pełnią rolę „sztucznego tłumu”. Ale od początku.

Fordanserki

Jeśli czujesz, że sprawdziłabyś się w roli fordanserki, koniecznie skontaktuj się z agencją fordanserek. Profesjonalna agencja fordanserek Fordanserki.eu gwarantuje atrakcyjne zlecenia i terminowe wynagrodzenie. Współpracując z agencją nie muszę martwić się szukaniem zleceń, agencja robi to za mnie. Ja tylko bawię się i zarabiam.

Jak zostałam fordanserką? Poznaj moją historię.

Będąc na drugim roku studiów miałam więcej wolnego czasu, jednak nie aż tyle, by pracować na pełen etat. Szukając dorywczej pracy trafiłam na ogłoszeniem agencji fordanserek i postanowiłam spróbować. Od zawsze lubiłam tańczyć i umiałam rozkręcić nawet najbardziej drętwe towarzystwo. Po prostu kocham dobrą zabawę, a na parkiecie czuję się jak ryba w wodzie. Dlatego wielkim zaskoczeniem było dla mnie, że pracując jako fordanserka mogę robić to, co lubię a przy tym dobrze zarabiać.

Zgłaszając się do agencji fordanserek otrzymałam pierwsze zlecenie, przed którym trochę się stresowałam. Całkiem niepotrzebnie! Nie dość, że poznałam inne fordanserki, to jeszcze wytańczyłam się za wszystkie czasy. Pracując jako fordanserka musiałam jedynie ładnie wyglądać, uśmiechać się i sprawiać wrażenie, jakbym była na świetnej imprezie. Oczywiście na początku parkiet był prawie pusty, jednak wraz z dziewczynami szybko rozkręciłyśmy zabawę, tańcząc i zapraszając innych gości. Gdy impreza trwała już w najlepsze, mogłyśmy skończyć naszą pracę i wyjść do domu.

Od tej pory często pracuję jako fordanserka i uważam to za fajną opcję na dorobienie do studenckiego budżetu. Agencja fordanserek, z którą współpracuję podsyła mi zlecenia, dlatego nie muszę tracić czasu na ich szukanie. Oczywiście mogę wybrać tylko te, które odpowiadają mi pod względem czasowym. Najwięcej zleceń oczywiście w weekendy.

Fordanserki taniec

Dlaczego polecam pracę jako fordanserka?

Po pierwsze dlatego, że w żadnej innej pracy nie będziecie się tak dobrze bawić i przy tym zarabiać. Po drugie, biorąc udział w różnych eventach mam okazję poznać ciekawych ludzi i fajne dziewczyny, inne fordanserki. Agencja fordanserek, dla której pracuje, pomogła mi stworzyć własne portfolio, dzięki czemu otrzymuję więcej ciekawych zleceń, a wynagrodzenia za zlecenia są wypłacane regularnie i terminowo.

Pracując jako fordanserka nie muszę się także obawiać o bezpieczeństwo. W przypadku, gdy któraś z nas ma problem z nachalnym gościem, zgłaszamy to ochronie, która się nim zajmuje a my bawimy się dalej.

Uważam, że to idealna praca dla mnie, ponieważ nie muszę męczyć się za biurkiem czy przy komputerze. Pracuję kiedy chcę i poznaję świetnych ludzi, tańczę i zarabiam pieniądze na swoje potrzeby. Praca fordanserki to idealna praca dla mnie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *