Niezbędnik „instagramowiczki”, czyli trzy najlepsze darmowe aplikacje do przerabiania zdjęć

instagram

Aplikacje do przerabiania zdjęć są niezbędne. Dzięki nim każde zdjęcie może wyglądać świetnie! Jeśli jesteś fanką Instagrama, to koniecznie musisz poznać te aplikacje.

Uwielbiasz robić zdjęcia i dzielić się nimi na Instagramie? Chcesz, aby twoje fotki zawsze wyglądały wyjątkowo i ciekawie? W takim razie aplikacje do przerabiania zdjęć na pewno ci się przydadzą. Przybliżę wam trzy fajne aplikacje, które możecie zainstalować na swoim telefonie lub tablecie zupełnie za darmo. Ponadto wszystkie są bardzo proste w obsłudze. Teraz każde zdjęcie będzie udane.

aplikacja InShot

Aplikacja do przerabiania zdjęć InShot
Na tę aplikację natrafiłam zupełnie przypadkiem. Szukałam czegoś ciekawego i znalazłam InShot. Za pomocą tej aplikacji możesz nie tylko przerobić zdjęcie, ale również stworzyć własny kolaż. Ta aplikacja do przerabiania zdjęć oferuje ok. 20 różnych filtrów, które wyglądają naprawdę ciekawie i fajnie, oraz daje możliwość wyboru rozmiaru zdjęcia i rozmycia tła – ta opcja jest ostatnio bardzo popularna, ponieważ dzięki niej nie trzeba przycinać pionowego zdjęcia do rozmiaru Instagrama. Rozmycie tła można oczywiście stopniować. Oprócz tego za pomocą aplikacji InShot wyostrzysz i przyciemnisz zdjęcie, nasycisz kolor, ustawisz jasność oraz odpowiedni kontrast. Możesz również dodać ramkę, tekst lub naklejkę. Opcji jest naprawdę wiele.

aplikacja Square InstaPic

Aplikacja Square InstaPic
Ta aplikacja do przerabiania zdjęć przekonała mnie ilością dostępnych filtrów, których jest aż 51. Niektóre z nich są naprawdę dziwne i niepowtarzalne – idealne dla szalonych i odważnych użytkowników Instagrama. Dodatkowo można również wybrać intensywność danego filtra, co stwarza naprawdę nieograniczone możliwości przeróbek. To jednak nie wszystko. Inną ciekawą opcją jest wybór wzoru tła (np. w przypadku pionowego zdjęcia) – aplikacja Square InstaPic oferuje nie tylko różne kolory i rozmycie tła, ale również ciekawe wzory i tekstury, np. chmury, kwiaty, kolorowe światła czy tęczę. Oprócz tego, podobnie jak w pierwszej opisywanej aplikacji, można wyostrzyć, przyciemnić lub rozjaśnić zdjęcie, zmienić jego rozmiar oraz dodać naklejkę lub tekst. Polecam wam tę aplikację!

aplikacja Color Photo Editor

Aplikacja do przerabiania zdjęć Color Photo Editor
Aplikacja Color Photo Editor jest naprawdę wyjątkowa. Takich filtrów nie widziałam nigdzie indziej. Jest ich znacznie więcej niż w Square InstaPic. Z ich pomocą można stworzyć naprawdę niesamowite zdjęcie. Inną fajną opcją, która na pewno spodoba się niejednej zagorzałej fance Instagrama, jest możliwość dodania popularnych elementów znanych ze Snapchata, takich jak np. uszy i nosek królika, psa lub kota, wianek czy okulary. Dostępne są również inne ciekawe naklejki. Do wyboru do koloru. Oczywiście ta aplikacja do przerabiania zdjęć oferuje także wszelkie podstawowe opcje (kontrast, wyostrzenie, cienie, rozmycie itp.).

Często zdjęcie, które zrobimy, nie wygląda tak, jakbyśmy chciały – kolory nie są wyraziste i brakuje kontrastu. W takim przypadku aplikacje do przerabiania zdjęć z pewnością uratują każde zdjęcie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (1 głosów, ocena: 5,00 na 5)
Loading...


Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *