Akcesoria przydatne w firmie – klucze sprzętowe, depozytory kluczy

Akcesoria Ivel

Z pewnością w każdej firmie przydadzą się takie akcesoria jak klucze sprzętowe i depozytory kluczy. Mimo że nazwy tych urządzeń brzmią podobnie, to jednak służą one do zupełnie czegoś innego. Jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo i funkcjonalność miejsca pracy, zobacz koniecznie.

Klucze sprzętowe oraz depozytory kluczy to obowiązkowe wyposażenie każdej firmy. Tego typu urządzenia nie tylko zwiększają bezpieczeństwo, ale również funkcjonalność pracy. Nazwy tych sprzętów brzmią podobnie, jednak służą one do innych celów – poniżej wszystko wyjaśniamy.

Warto wiedzieć, że klucze sprzętowe skutecznie chronią nasze dane w sieci, zabezpieczając przed phishingiem, natomiast depozytory kluczy pomagają uporządkować wszystkie firmowe klucze oraz zabezpieczają dostęp do nich, dzięki czemu mogą z nich korzystać wyłącznie osoby do tego uprawnione.

Zdecydowanie warto zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy. Najlepiej jest pomyśleć o tym wcześniej, zanim stanie się coś złego. Przezorny zawsze ubezpieczony. Zapoznaj się bliżej z ofertą sklepu Ivel.pl https://ivel.pl.

Klucze sprzętowe – bezpieczeństwo w sieci

Klucze sprzętowe to niepozorne urządzenia. Klucz sprzętowy przypomina pendrive, więc jest naprawdę niewielkich rozmiarów. Jednak mimo to gra istotną rolę jeśli chodzi o bezpieczeństwo w sieci.

Klucze sprzętowe USB to jedna z najskuteczniejszych form uwierzytelniania dwuetapowego, która praktycznie w 100% chroni przed atakami phishingowymi. Dzięki takim urządzeniom można zabezpieczyć konta użytkownika w takich serwisach jak Google, Facebook czy X (Twitter). Odpowiednio dobrane klucze sprzętowe ograniczają do minimum ryzyko kradzieży danych!

Koniecznie trzeba też wspomnieć o tym, że owe klucze są uniwersalne – można ich używać z wieloma serwisami internetowymi, które obsługują ten standard autoryzacji. Z powodzeniem można ich używać z takimi przeglądarkami internetowymi jak: Chrome, Firefox, Opera czy Edge.

Depozytory kluczy

Klucze sprzętowe są do kupienia w sklepie Ivel: https://ivel.pl/k779,sprzet-it-klucze-sprzetowe.html. Klucze sprzętowe USB dostępne w ofercie pochodzą od sprawdzonych producentów, a ich wybór jest naprawdę duży. Pracownicy sklepu z pewnością pomogą dobrać odpowiednie zabezpieczenie. Zachęcamy do zajrzenia do sklepu, aby dowiedzieć się więcej!

Depozytory kluczy – uporządkowanie i zabezpieczenie firmowych kluczy

Jeśli w Twojej firmie pracownicy korzystają z wielu kluczy, to w takim przypadku z pewnością przyda się depozytor kluczy. To urządzenie przypomina niewielką szafeczkę z wyświetlaczem, w której znajdują się haczyki i przegródki przeznaczone właśnie na klucze. Depozytory kluczy to urządzenia mechaniczne bądź elektromechaniczne, które zabezpieczają dostęp do kluczy w obiekcie.

Elektroniczne depozytory kluczy działają na bardzo prostej zasadzie. Otóż odebranie z nich kluczy lub ich zdanie jest możliwe wyłącznie po uprzedniej identyfikacji – za pomocą kodu PIN lub karty zbliżeniowej. Zatem można mieć pewność, że nikt nieuprawniony nie dostanie się do skrzynki z kluczami. Oprócz tego urządzenie każdorazowo automatyczne generuje raport, gdy ktoś chce odebrać bądź zdać klucz. W tym raporcie znajdują się takie informacje jak: dane osoby chcącej odebrać/zdać klucz, godzina, kiedy to ma miejsce, oraz rodzaj klucza, o jaki w tym przypadku chodzi. Dzięki czemu można łatwo kontrolować, kto i kiedy miał dostęp konkretnych kluczy w budynku. To naprawdę wygodne rozwiązanie.

Elektroniczne depozytory kluczy są w stałej ofercie Ivel: https://ivel.pl/k784,automatyka-kontrola-dostepu-i-rejestracja-czasu-pracy-depozytory-kluczy.html. Sklep oferuje wyłącznie urządzenia profesjonalne, niezawodne, od sprawdzonych producentów. Depozytory kluczy to doskonałe zabezpieczenie firmowych kluczy – zapytaj pracownika Ivel o wszystko, co chcesz wiedzieć. Zajrzyj na stronę i przejrzyj ofertę! Zadbaj o ochronę kluczy w budynku i śpij spokojnie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *