Ivel.pl – kupisz tu miernik lakieru samochodowego!

Miernik lakieru

W sklepie ivel.pl kupisz wszelkie akcesoria niezbędne do stworzenia profesjonalnego systemu monitoringu. Jednak w ofercie dostępny jest też miernik lakieru do samochodu, który pomoże ci sprawdzić stan kupowanego pojazdu. Koniecznie dowiedz się więcej.

Sklep ivel.pl to idealne miejsce do zakupu miernika lakieru samochodowego – to niezwykle przydatne urządzenie, które umożliwia sprawdzenie, w jakim stanie jest nadwozie auta. Te sprzęty cieszą się obecnie bardzo dużą popularnością – zarówno wśród klientów indywidualnych, którzy potrzebują ich do codziennego zastosowania, jednorazowego, jak i wśród właścicieli stacji diagnostycznych czy warsztatów lakierniczych.

Oczywiście miernik lakieru to nie jedyne urządzenia, które można zakupić w sklepie Ivel. Oferta jest o wiele bardziej szeroka i zawiera: akcesoria do monitoringu, domofony i wideodomofony, innowacyjne systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK, elementy sieci LAN oraz WLAN. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

Warto dodać, że sklep Ivel nie bez powodu cieszy się tak dużą popularnością klientów. Wśród największych zalet firmy można wymienić:

1) profesjonalny asortyment wysokiej jakości (urządzenia pochodzą jedynie od najlepszych światowych producentów);
2) niezwykle szeroką ofertę:
3) konkurencyjne ceny;
4) szybką realizację zamówienia;
5) fachową pomoc i doradztwo pracowników sklepu;
6) usługę montażu zakupionych sprzętów.

Mierniki lakieru

Miernik grubości lakieru od firmy Prodig-Tech, model GL-PRO-2FA

Częstym wyborem klientów jest miernik lakieru samochodowego od firmy ProdigTech, zainteresowaniem cieszy się model GL-PRO-2FA. Zastosowano w nim nowatorską konstrukcję sondy pomiarowej, która umożliwia pomiar punktowy na materiałach ferromagnetycznych i niemagnetycznych. Sonda testera zakończona jest „kulką” – została całkowicie opracowana przez producenta. Ten miernik lakieru do samochodu automatycznie rozpoznaje, czy blacha ferromagnetyczna jest pokryta warstwą cynku lub czy jest nieocynkowana. To ujawnia, które elementy auta były wymieniane na tańsze, czy nie te nieocynkowane. Urządzenie opiera się na nowoczesnych 32-bitowych procesorach, przez co otrzymywane pomiary są niezwykle dokładne. Miernik do lakieru od Prodig-Tech posiada 3 tryby pracy, statystykę pomiarów oraz pamięć pomiarów do 960 pozycji.

Ten miernik lakieru jest oczywiście dostępny w sklepie ivel.pl. Na stronie Ivel bardzo dokładnie opisano ten model, wymieniając wszystkie jego parametry i największe zalety – przed podjęciem decyzji o zakupie warto przeczytać, aby dowiedzieć się więcej.

Interkom

Mierniki grubości lakieru – zalety i zastosowanie

Planujesz zakup auta używanego i nie chcesz wierzyć sprzedającemu na słowo co do historii pojazdu? W takim razie mierniki lakieru samochodowego to urządzenia, których potrzebujesz! Te sprzęty dokładnie sprawdzają, jak gruba warstwa lakieru znajduje się na nadwoziu. Gdy w jakimś miejscu na blasze lakier jest nienaturalnie gruby, wówczas miernik z powodzeniem to wykryje. Wtedy można mieć pewność, że dany pojazd był w tym miejscu naprawiany. Niestety na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, jak gruby jest lakier – przynajmniej dla laika. Zatem zawsze warto zabezpieczyć się przed nieuczciwymi sprzedawcami chcącymi wykorzystać naszą niewiedzę.

Warto wiedzieć, że dostępne są różne mierniki lakieru do samochodu:

1) proste, dedykowane klientom indywidualnym;
2) profesjonalne, bardzo dokładne, dedykowane np. właścicielom warsztatów lakierniczych czy stacji diagnostycznych.

Oba wyżej wymienione mierniki lakieru można znaleźć w sklepie ivel.pl. Kupując w Ivel, można mieć pewność, że stawia się na sprzęt najlepszej jakości, od najlepszych światowych producentów, którzy gwarantują ich niezawodność. Oferta mierników w Ivel jest naprawdę szeroka. Sprawdź koniecznie.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Nikt nie oceniał)
Loading...


Podobne Artykuły

dodał
Poprzedni Wpis Następny Wpis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *